הדברה
מי אני?
הדברה ירוקה
טיפים
הדברת מזיקים
הדברת נמלים
הדברת עכברים
הדברת חולדות
הדברת פרעושים
הדברת ג´וקים / תיקנים
הדברת חרקים
הדברת קרציות
הדברת צרעות
הדברת כיני יונים
הדברת טרמיטים
הדברת יתושים
הדברה

הדברת חולדות

טיפול בזמן הוא חובה!!!


חולדות שייכות למשפחת המכרסמים ובתור חלק בלתי נפרד ממשפחה זאת, חולדות ידועות בכושר הסתגלות גבוה לסביבתן ויכולת למידה יוצאת דופן.
רבים הם האנשים אשר ניסו להתמודד לבדם עם סילוק חולדות מביתם ללא הצלחה. החולדה מסוגלת להתמודד מול מגוון רחב של אמצעים ומלכודות בהצלחה. חוזקן הפיזי וזריזותן הופכים את החולדה למזיק אשר קשה מאוד להתמודד איתו ויש לטפל בבעיה מאחר והימצאות חולדות בבית מביאה לנזקים ברכוש ועלולה להוות מפגע תברואתי וסכנה בריאותית של ממש.

חולדה עלולה לגרום נזק לרכוש

לחולדות שיניים חדות אשר מאפשרות להן לכרסם בכל דבר אשר נקרא לדרכם. חולדות עלולות לגרום נזק לריהוט, מוצרי חשמל, מזון וחפצים יקרי ערך אחרים. בסופו של דבר, הנזק שהחולדות גורמות לרכוש הוא נזק בלתי הפיך ולכן חשוב מאוד לבצע הדברת חולדות מרגע גילוי הבעיה ולא לחכות.

חולדה היא מפגע בריאותי

הסכנה החמורה ביותר של הימצאות חולדות בבית היא הסכנה הבריאותית.
חולדות מסוכנות ביותר לאדם מאחר והן מסוגלות להעביר מחלות קשות ביותר ובניהן :
1. דבר – אחת מ- 10 המכות אשר נחתו על המצרים היא הדבר. לאחר ההדבקה המחלה נראית כשטפי דם על פני העור ובשלב מתקדם המחלה עוברת לריאות ויכולה לעבור משם בין בני אדם. מדובר במחלה קשה ביותר.
2. טיפוס- מחלה זאת מועברת באמצעות פרעוש אשר גדל על פרוות החולדה. לאחר עקיצת פרעוש זה, האדם מרגיש צורך עז לגרד ועצם פעולת הגירוד גורמת להחדרת המחלה אל גוף האדם. המחלה היא מחלה קשה ביותר אשר מתבטאת בחום גבוה ומסוכן ושטפי דם חמורים.

סכנה בריאותית אחרת אשר עלולה להיגרם עקב נוכחות חולדות בבית קשורה לכוח הפיזי של החולדה והפחד מנשיכות. לא רק שנשיכות חולדה עלולות להעביר מחלות אלא גם עלולות לגרום לפציעות קשות. תינוקות רכים הם החשופים ביותר להיפגע מנשיכת חולדות, פגיעות אשר יכולות להיות קטלניות.

ואם עוד לא השתכנעתם שכדאי להיפטר מהחולדה מהר...

הדברת חולדות חשובה ביותר על מנת להימנע מהסכנות החמורות אשר נובעות מנוכחות חולדות בבית ויפה שעה אחת קודם. החולדות עם הזמן מוצאות מקומות מסתור אשר אליהם קשה מאוד להגיע ולכן אי טיפול בבעיה עלול לגרום להתרבות החולדות בתוך הבית וקושי להיפטר ממזיק זה ככל שהזמן עובר.

זה הזמן להתקשר אליי - 052-3835133

דף הביתהדפסהמפת האתר