הדברה
מי אני?
הדברה ירוקה
טיפים
הדברת מזיקים
הדברת נמלים
הדברת עכברים
הדברת חולדות
הדברת פרעושים
הדברת ג´וקים / תיקנים
הדברת חרקים
הדברת קרציות
הדברת צרעות
הדברת כיני יונים
הדברת טרמיטים
הדברת יתושים
הדברה

הדברת מזיקים

נזקי מזיקים לבית - חשיבות הדברת מזיקים בבית מבעוד מועד

כאשר ההרמטיות של הבית נפגעת ע"י חדירת מזיקים שונים, אנו חשופים לא רק לאי הנעימות, הרגשת הלכלוך והגועל כלפי המזיק, אלא גם לנזקים בריאותיים ונזקי רכוש אשר יכולים לעלות לנו ביוקר, תוך זמן לא רב מרגע הפלישה.
 
הנזקים הבריאותיים ברורים לנו כאשר מדובר בחדירת מזיקים - העברת מחלות, נשיכות זיהומים ועוד, אך חשוב להבין כי חדירת מזיקים לבתים היא אינה אך ורק עניין של מפגע בריאותי ותחושת גועל מהגורם הפולש, אלא מפגע אשר יכול לפגוע בגורמים שונים של הבית, להרוס אותם ולעלות ביוקר. לכן, הדברת מזיקים חשובה לשם שמירה על הבית מפני נזקים פיזיים של ממש. מהם הנזקים האפשריים היכולים להיגרם לבית עצמו עקב חדירת מזיקים?

• נזקים למוצרי חשמל ומערכת החשמל של הבית – ישנם מזיקים כגון חולדות ועכברים אשר מעבר לסכנות הבריאותיות הנוצרות עקב חדירתם לבית, הם מסוגלים להביא להרס של ממש עקב לעיסת חוטי חשמל ויצירת קצרים אשר יכולים להרוס לא רק את מכשירי החשמל שבביתכם אלא אף את מערכת החשמל כולה.

• נזק לרהיטים – אותם עכברים וחולדות כמו גם מזיקים קטנים יותר כגון טרמיטים ותולעי עץ, עלולים לפגום במראה ובתפקוד של רהיטי העץ שלכם עד להוצאתם מכלל שימוש.

חשוב להבין בכל הקשור לפלישת מזיקים שונים לבית, כי חוקיות שרשרת המזון של הטבע נשמרת גם במערכת אקולוגית מבודדת יחסית כגון הבית שלכם. יצור קטן אשר פלש לביתכם מהווה מקור מזון עבור יצור גדול, מתוחכם ומהיר יותר, כך שעכברים מושכים נחשים,תיקנים ונמלים קטנות, איטיות ו –"ידידותיות" יחסית, מוחלפות בנמלים גדולות יותר, עכבישים וכך הלאה. ככל שהזמן עובר, המזיק מתבסס ביעילות רבה יותר בתוך הבית, מוצא לעצמו פינות מסתור חבויות יותר עד שקשה מאוד להיפטר ממנו.

לכן, חשוב לבצע הדברת מזיקים בזמן ויפה שעה אחת קודם. לא רק שפעולה מקצועית זאת ע"י איש מקצוע מוסמך ובעל ניסיון עלולה למנוע נזקי בריאות ורכוש אלא גם שהיא עוזרת למנוע את השתרשות המזיק בביתכם ו\או חדירה של מזיק מתוחכם וגדול יותר בעקבותיו והחרפת הבעיה.

זה הזמן להתקשר אליי- 052-3835133

דף הביתהדפסהמפת האתר