הדברה
מי אני?
הדברה ירוקה
טיפים
הדברת מזיקים
הדברת נמלים
הדברת עכברים
הדברת חולדות
הדברת פרעושים
הדברת ג´וקים / תיקנים
הדברת חרקים
הדברת קרציות
הדברת צרעות
הדברת כיני יונים
הדברת טרמיטים
הדברת יתושים
הדברה

הדברת קרציות

הדברת קרציות – ודי לעקיצות


הקרצייה (קרצית בעברית נכונה) היא טפיל מוצץ דם. אנשים רבים סובלים מחרדות למיניהן הקשורות בקרציות, אבל טיפול פשוט ונכון בחיית המחמד שלכם ובסביבתה מונעת הימצאות קרציות בבית, ואם במקרה נוצרה בעיית קרציות, ניתן לפתור אותה בקלות יחסית בעזרת הדברת קרציות.

כדי להימנע מבעיית קרציות כדאי לדעת מעט על הנושא:

התרבות: הקרציות מתרבות בדרך כלל בעונת האביב, לכן בעונה הזו במיוחד כדאי להקפיד לשמור על הכלבים שלכם לבל יכנסו למקומות בהם יש צמחיה סבוכה, דבר שכלבים דווקא אוהבים מאד לעשות. כמו כן בתקופה הזו של השנה כדאי לעשות פעולות מניעה שונות, כולל קולר מונע קרציות לכלב.
 
בדיקת הכלב: בכל עונות השנה רצוי לבדוק את הכלב לעיתים קרובות, תוך כדי ליטוף ומשחק. קרציות יכולות להתמקם מאחורי האוזניים, בתוך האוזניים, ועל העורף. אצל כלבים שעירים במיוחד יכולה הקרצית להתמקם גם במקומות אחרים בגוף.

הסרת קרציות: ניתן להסיר קרצית מהכלב בקלות יחסית, אבל אין למעוך או לפוצץ אותה, לפחות לא בבית. הקרצית עלולה להכיל דם H בו מחלות.

מניעה: יש לרסס תמיד את אזור המרבץ של הכלב, אבל לדאוג שהחומרים בהם אתם משתמשים לא ירעילו את החיה האהובה שלכם עצמה.

טיפול: אם זיהיתם קרציות המטפסות על הקיר או על הריהוט בבית, זה הזמן לבצע הדברת קרציות מקצועית. ייתכן מאד שלא הוקדשה מספיק תשומת לב למניעת הבעיה, מה שגרם לכך שנקבת הקרצית הספיקה להטיל ביצים אצלכם בבית. מדביר מקצועי ומיומן מחסל את הבעיה בטיפול יחיד, בדרך כלל.

שימו לב!

- קרציות נטפלות גם לבני אדם שאינם מחזיקים חיית מחמד, אם אלה מסתובבים בשטחים פתוחים או במערות בהן יש קרציות. כלומר מי שמתגורר בישובים כפריים או סתם חובב טיולים כדאי שיזהר. בשאר המקרים הסכנה משמעותית הרבה פחות.

-  גם יונים ומיני ציפורים אחרים נושאים קרציות וכינים. הרחקת יונים היא דרך פשוטה נוספת להימנע מהן.


ניתן לומר, אם כן, שהדרך הטובה ביותר להימנע מקרציות היא, פשוט, היגיינה וניקיון, גם של הבית וגם של חיית המחמד שלכם.

זה הזמן להתקשר אליי- 052-3835133

דף הביתהדפסהמפת האתר